צילום תכשיטים

צילום תכשיטים מקצועי

צילום תכשיטים על ידי צלם מקצועי הוא תחום בתוך הצילום הטכני, שבו נדרש הצלם לאיכות ודיוק ברמה גבוהה במיוחד. צילומי תכשיטים נועדו בעיקר למטרות פרסום ושיווק כמו
למשל לקטלוגים של יצרניות תכשיטים, לפרסום חוצות או לאתרי אינטרנט. צלם תכשיטים עוסק באופן מקצועי (למידע על צילום מקצועי) בצילום טבעות, עגילים, שרשראות, סיכות, צמידים ועוד, אשר עשויים מחומרים מגוונים כגון זהב, כסף ומתכות נוספות, אבני חן וחומרים פשוטים יותר כגון עור, בד או פלסטיק.

לפרטים נוספים

חייגו אלינו: חייגו אלינו 052-5801515

מורכבותו של צילום תכשיט נובעת מן הרצון ליצור תמונה שתהיה מדויקת בפרטים מחד, אך גם מושכת ואטרקטיבית. למשל, תכשיטי זהב צריכים להיראות מבריקים ואבני חן –
מלאות ברק. לצלמים יש דרכים להשתמש בציוד האיכותי שלהם בשילוב עם תאורה מתאימה ומתוחכמת, על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. כיוון שהתכשיטים מופיעים בקטלוגים ובפרסומות בהגדלה גדולה מאוד, לעיתים אף פי כמה עשרות או יותר מגודלם המקורי, התמונה חייבת להציג באופן ברור את כל פרטי התכשיט המצולם, מבלי סינוור שנוצר עקב שימוש בתאורה ישירה מידי.

אולי גם יעניין אתכם:

צילום תכשיטים איכותי מעביר אל המתבונן את הטקסטורה המדויקת של התכשיט ויחד עם זאת את היוקרה שלו ולכן בצילומים, ובפרט צילום יהלומים, חשוב לפנות לסטודיו שבו הצלמים עובדים עם הציוד המקצועי ביותר ויכולים להציג עבודות מקצועיות לדוגמה.

חייגו אלינו