צילום מוצרים לאמזון

אין תחליף לויזואליות. תמונות מהוות חלק בלתי נפרד ממודעות מכירה וקמפיינים פרסומיים באינטרנט. בנוסף, חנויות וירטואליות שמציגות מוצר לו מצורפים מפרט ותמונה הן חנויות שמוכרות יותר וזאת בהשוואה לאתרי אינטרנט שאינם מציגים תמונות של המוצרים הנמכרים בהם. צילום מוצרים לאמזון הוא לא שונה.


לפרטים נוספים

חייגו אלינו: חייגו אלינו 052-5801515


Amazon – נעים להכיר

אמזון היא חברה אמריקאית ותיקה שנוסדה ב- 1994 על ידי ג'ף בזוס ועיקרה הוא מסחר אלקטרוני ושירותי מחשוב ענן.

נכון להיום חנות Amazon הצליחה לעקוף (בהצלחה רבה)  זירות מסחר ואתרי קניות רבים וזאת משום יתרונותיה הרבים.
יתרונות אלו לא רק מובילים אנשים רבים לקניית מוצרים מאתר זה, אלא גם גורמים לרבים להצטרף לפלטפורמת המסחר של אמזון.

נכון להיום ניתן למצוא בחנות של אמזון כמעט כל מוצר בו מעוניינים, כולל מוצרים שפותחו על ידי החברה.
בנוסף, Amazon מבטיחה ללקוחותיה ניהול מופתי של מכירות האונליין שלהם, דבר שכולל גם שרשרת אספקה מדוייקת וזמני אספקה ברורים לקבלת המוצרים שהוזמנו.

מכיוון שאת המוצרים שנמכרים באמזון לא ניתן לבחון מקרוב, ישנה עלייה בביקוש לצילום מוצרים לאמזון בשנים האחרונות.

צילום מוצר לאמזון

אנשים רבים ברחבי העולם מחפשים הזדמנות להכנסה נוספת מהבית ואמזון מאפשרת להם להגשים חלום זה. Amazon מציעה הזדמנות אטרקטיבית של מסחר באמצעות מודל מיוחד שבאמצעותו ניתן למכור את המוצרים של אמזון דרך הפלטפורמה של החברה. אם בעבר, רוב החברות שהצטרפו למכירות באמצעות המודל המיוחד של אמזון היו חברות גדולות, כיום כל אחד יכול להחליט שהוא מעוניין למכור מוצרים שונים מחנות אמזון ואפילו להתחיל עם מכירה של מוצר אחד בלבד.

אנשים רבים מעלים מוצר אחד לאוויר (כולל צילום לאמאזון) ובודקים האם אותו מוצר אכן מסוגל לייצר את אותה כמות מכירות בה הם מעוניינים. כיום ניתן לפתוח משתמש קטן באמזון, לשכור שירותי צילום מוצרים לאמזון ולמכור מספר מוצרים או לפתוח משתמש מקצועי ולמכור כמויות גדולות יותר של מוצרים תוך שהמשתמש מקבל את התמיכה הלוגיסטית המלאה של Amazon, דבר שכולל גם את משלוח המוצר לכתובת הלקוח. על כן שירות של צילום מוצר לאמזון ברמה מקצועית (כמו למשל – צילום תכשיטים) הינו קריטי להצלחה.

צילום מוצרים לאמזון  – השפעתם על הצלחת המכירה

ישראלים רבים מחליטים להגשים את החלום ולהרוויח כסף באמצעות מכירת מוצרים שונים באמזון. אם גם אתם מעוניינים למכור מוצר זה או אחר בפלטפורמה זו וכבר החלטתם מהו המוצר אותו אתם מעוניינים למכור, קרוב לוודאי שהשלב הבא יהיה עמידה בדרישות הצילום של אמזון.  אמזון דורשת ממוכריה צילומים מקצועיים של המוצרים אותם הם מעוניינים למכור. צילום מוצרים לאמזון חייב לעמוד בסטנדרט מסוים וזאת על מנת ליצור חווית משתמש טובה. באם המוכר אינו עומד בסטנדרטים אלו יש בהחלט סיכוי שצוות אמזון לא יאפשר לו להעלות את התמונה. מסיבה זו רוב האנשים שמעוניינים למכור דרך אמזון פונים אל צלמים מקצועיים בעלי ניסיון בשירות צילום מוצר לאמזון. צילומים מקצועיים בהתאמה מלאה לדרישות הקיימות קריטיים להצלחת מכירתו של המוצר בפלטפורמה זו. אי עמידה בתנאים יכולה לגרור עונשים והקפאת החשבון שלכם.

לסיכום, צלם מקצועי בעל ניסיון רב בצילום מסחרי וכזה שמשתמש במצלמות חדישות ואיכותיות יבטיח ללקוחותיו צילומים איכותיים שיהפכו את המוצר המוצע למכירה לאטרקטיבי יותר מבחינה ויזואלית מכירתית. כעת, כל שנותר הוא לאחל בהצלחה במכירה!

אולי יעניין אותך גם:
צילום תכשיטים
צילום מזון
צילום פורטרט

חייגו אלינו